LOGO - Nocleg u Wojtka w Pieninach

Nocleg u Wojtka w Pieninach

Kwatery prywatne
Pokoje gościnne
Dane teleadresowe:
  • adres:Ogrodowa 4
  • miejscowość:34-443 Sromowce Wyżne
  • województwo:małopolskie
  • telefon:+48725202780
  • telefon:+48182629723
  • www:www.uwojtka.wgorach.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - Nocleg u Wojtka w Pieninach  Zdjęcie 2 - Nocleg u Wojtka w Pieninach  Zdjęcie 3 - Nocleg u Wojtka w Pieninach  Zdjęcie 4 - Nocleg u Wojtka w Pieninach  
Zdjęcie 5 - Nocleg u Wojtka w Pieninach  Zdjęcie 6 - Nocleg u Wojtka w Pieninach  Zdjęcie 7 - Nocleg u Wojtka w Pieninach  Zdjęcie 8 - Nocleg u Wojtka w Pieninach  

Opis obiektu

Serdecznie zapraszamy miłośników Pienin!!!! oferujemy tanie pokoje !!!! w naszym rejonie znajdują się wiele atrakcji turystycznych!!! nasz obiekt znajduje się w samym środku Pienin!!!!

Zapraszamy Państwa do nowo otwartego Domu U WOJTKA. Rozkład pomieszczeń pozwala na swobodne mieszkanie rodziny.

W środku:

* cztery pokoje z łazienkami,
* aneks kuchenny do wspólnego użytku przez gości.

Wokół budynku ładnie zagospodarowany ogród z miejscem na wieczorne biesiadowanie przy grzańcu, czy z grillem. Miejsca na parking.

Media:

* internet,
* TV,
* własna studnia głębinowa,
* ogrzewanie ekologiczne.

Mile widziani czworonożni przyjaciele. Miejsce to docenią osoby lubiące ciszę, niezapomniane uroki, styl, komfort, oraz profesjonalną rodzinną obsługę. Położenie gwarantuje możliwość uprawiania turystyki w trakcie każdej pory roku. Usytuowanie stanowi doskonałą bazę wypadową dla zaprawionych turystów jak i dla początkujących/podpowiemy trasy, zabytki, atrakcje.

Polecamy domową polską kuchnię, a kawa i własne wypieki - GRATIS

Atrakcje turystyczne

Jedną z głównych atrakcji turystycznych Sromowiec Wyżnych jest spływ Przełomem Dunajca.Warto odwiedzić Izbę Regionalną zorganizowaną przez miejscowe koło gospodyń wiejskich. Atrakcją dla turystów jest także zabytkowy kościół pw. św. Stanisława BM, obok którego znajdują się pomniki ówczesnych właścicieli ziemskich i fundatorów kościoła, rodziny Drohojowskich. We wsi odbywają się letnie festyny z występami zespołów regionalnych. Znajduje się tu również muzeum przybliżające tradycje góralskie.

W okolicy wsi znajduje się wyciąg narciarski Polana Sosny oraz elektrownia wodna Niedzica, w której można obejrzeć filmy i zwiedzić niektóre wnętrza tamy na Dunajcu.

Tu nie można się nudzić, nawet w deszczowe dni.

Słowa kluczowe

noclegi Niedzica-Zamek, noclegi Czorsztyn, noclegi Białka Tatrzańska, noclegi Bukowina Tatrzańska, noclegi Szczawnica, noclegi Krościeńko, noclegi w Niedzicy-Zamek, noclegi w Czorsztynie, noclegi w Białce Tatrzańskiej, noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej, noclegi w Szczawnicy, noclegi w Krościeńku, polecane noclegi Niedzica-Zamek, polecane noclegi Krościeńko, polecane noclegi Czorsztyn, polecane noclegi Szczawnica, polecane noclegi Białka Tatrzańska, polecane noclegi Bukowina Tatrzańska,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)