LOGO - CAŁOROCZNY DOM DO WYNAJĘCIA - Mikołajki

CAŁOROCZNY DOM DO WYNAJĘCIA - Mikołajki

Domki letniskowe
Domki całoroczne
Pokoje gościnne
Domy gościnne
Dane teleadresowe:
  • adres:ul. Warszawska 13E
  • miejscowość:11-730 Mikołajki
  • województwo:warmińsko-mazurskie
  • telefon:602-154-201
  • telefon:602-154-283

Fotografie

Zdjęcie 1 - CAŁOROCZNY DOM DO WYNAJĘCIA - Mikołajki  Zdjęcie 2 - CAŁOROCZNY DOM DO WYNAJĘCIA - Mikołajki  Zdjęcie 3 - CAŁOROCZNY DOM DO WYNAJĘCIA - Mikołajki  Zdjęcie 4 - CAŁOROCZNY DOM DO WYNAJĘCIA - Mikołajki  
Zdjęcie 5 - CAŁOROCZNY DOM DO WYNAJĘCIA - Mikołajki  Zdjęcie 6 - CAŁOROCZNY DOM DO WYNAJĘCIA - Mikołajki    

Opis obiektu

Proponujemy Państwu wypoczynek w domu letniskowym w Mikołajkach przeznaczonym do wypoczynku dla 14 osób. Domek położony jest na 1000m2, ogrodzonej i oświetlonej działce na skraju miejscowości, w spokojnej okolicy - na skraju Mazurskiego Parku Krajobrazowego.

Oferta

Na parterze znajduje się salon z kominkiem i TV-SAT (z salonu można wyjść na zadaszony taras), kuchnia z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka, mikrofalówka, czajnik bezprzewodowy), pokój 4-osobowy (2x2) z TV oraz radiobudzikiem oraz łazienka z natryskiem i wc.

Na piętrze znajdują się trzy sypialnie 2-osobowe (2x1) oraz pokój 4-osobowy (2x1 + 1x2) Każdy pokój posiada łazienkę (natrysk + wc) oraz jest wyposażony w TV i lodówkę. Ponadto 3 pokoje posiadają wyjście na taras.

Do dyspozycji naszych gości meble ogrodowe, grill przenośny, rowery górskie.

Słowa kluczowe

pokoje gościnne Mikołajki, wolne pokoje gościnne Mikołajki, polecane pokoje gościnne Mikołajki, domki letniskowe Mikołajki, polecane domki letniskowe Mikołajki, noclegi Mikołajki, polecane noclegi Mikołajki,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)