LOGO - DOM WCZASOWY BENIA - Rabka-Ponice

DOM WCZASOWY BENIA - Rabka-Ponice

Ośrodki Wypoczynkowe
Pokoje gościnne
Kwatery prywatne
Pensjonaty
Dane teleadresowe:
  • adres:PONICE 61A
  • miejscowość:34-700 RABKA-ZDRÓJ
  • województwo:małopolskie
  • telefon:+48660059202
  • telefon:+48182685169
  • www:www.benia.com.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - DOM WCZASOWY BENIA - Rabka-Ponice  Zdjęcie 2 - DOM WCZASOWY BENIA - Rabka-Ponice  Zdjęcie 3 - DOM WCZASOWY BENIA - Rabka-Ponice  Zdjęcie 4 - DOM WCZASOWY BENIA - Rabka-Ponice  
Zdjęcie 5 - DOM WCZASOWY BENIA - Rabka-Ponice  Zdjęcie 6 - DOM WCZASOWY BENIA - Rabka-Ponice  Zdjęcie 7 - DOM WCZASOWY BENIA - Rabka-Ponice  Zdjęcie 8 - DOM WCZASOWY BENIA - Rabka-Ponice  
Zdjęcie 9 - DOM WCZASOWY BENIA - Rabka-Ponice     

Opis obiektu

Dom wczasowy znajduje się w dzielnicy Rabki - Ponice ok. 2,5 km od centrum. Położony jest nad górskim potokiem Poniczanka, nieopodal lasu - 100 m.

Obiekt posiada 69 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4,5-osobowych.

Pokoje wyposażone są w:

* TV,
* tapczaniki,
* szafy,
* stoliki,
* krzesełka,
* czajniki,
* szklanki,
* talerzyki,
* dywaniki,
* lustra.

Większość pokoi posiada balkony. Na miejscu znajduje się stołówka oferująca smaczne, domowe posiłki. Istnieje możliwość rozszerzenia ilości miejsc noclegowych o kilkanaście miejsc w dwóch sąsiadujących z obiektem kwaterach prywatnych.

Obok budynku znajduje się plac zabaw dla dzieci wykonany z drewnianych beli. Jest tu zjeżdżalnia, drabinki do wspinania, ruchomy mostek, huśtawki, oraz piaskownica. Na terenie domu wczasowego znajduje się boisko do piłki nożnej i siatkówki. Obiekt posiada dwie świetlice. Pierwsza wyposażona jest w sprzęt nagłaśniający do dyskotek, telewizor + sat, wideo, oraz kominek pokojowy. Druga świetlica posiada stół do ping ponga i może być wykorzystywana do zajęć lekcyjnych oraz wykładów i prelekcji.

W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. W odległości 20 minut znajduje się ośrodek jazdy konnej, kryty basen kąpielowy, oraz Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi. W odległości 40 min marszu znajduje się Rabkoland - wesołe miasteczko z Muzeum Osobliwości i Muzeum Orderu Uśmiechu. Oferujemy bogatą ofertę wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji ( proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie ).

W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.

Szczegóły na naszej stronie internetowej! Zapraszamy!

Słowa kluczowe

dom wczasowy Rabka-Zdrój, pokoje gościnne Rabka-Zdrój, ośrodek wypoczynkowy Rabka-Zdrój, pokoje do wynajęcia Rabka-Zdrój, wolne pokoje Rabka-Zdrój, wolne kwatery Rabka-Zdrój, kwatery do wynajęcia Rabka-Zdrój, polecany ośrodek wypoczynkowy Rabka-Zdrój, ośrodek wczasowy Rabka-Zdrój, polecany ośrodek wczasowy Rabka-Zdrój, noclegi okolice Rabki, noclegi w okolicach Rabki, noclegi w Rabce-Zdrój,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)