LOGO - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary

Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary

Pokoje gościnne
Kwatery prywatne
Ośrodki Wypoczynkowe
Pensjonaty
Dane teleadresowe:
  • adres:
  • miejscowość:34-424 Szaflary
  • województwo:małopolskie
  • telefon:+48577890115
  • telefon:+48692811037
  • www:www.pokojeila.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary  Zdjęcie 2 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary  Zdjęcie 3 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary  Zdjęcie 4 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary  
Zdjęcie 5 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary  Zdjęcie 6 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary  Zdjęcie 7 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary  Zdjęcie 8 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary  
Zdjęcie 9 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary  Zdjęcie 10 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary  Zdjęcie 11 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary  Zdjęcie 12 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary  
Zdjęcie 13 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary  Zdjęcie 14 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary  Zdjęcie 15 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary  Zdjęcie 16 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary  
Zdjęcie 17 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary  Zdjęcie 18 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary  Zdjęcie 19 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary  Zdjęcie 20 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary  
Zdjęcie 21 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary  Zdjęcie 22 - Ośrodek Wypoczynkowy Anna ILA Szaflary    

Opis obiektu

Zapraszamy do położonego w samym SERCU Podhala obiektu ILA.

Dla wszystkich, którzy pragną wypocząć od zgiełku dużych miast, pracy i powszednich problemów proponujemy przyjazd do naszego obiektu. Jest to znakomite połączenie komfortowego wypoczynku z możliwością obcowania z przyrodą.

Posiadamy Kartę Tatrzańską dzięki, której nasi goście mogą korzystać z różnych atrakcji podhalańskich ze zniżkami np. Baseny termalne, stoki narciarskie, restauracje, kręgle i wiele, wiele innych. Wszystkie atrakcje dostępne są pod załącznikiem ZNIŻKI I RABATY u góry naszej strony.

Szaflary są jedną z najstarszych wsi podhalańskich. Położone są na pograniczu dwóch regionów geograficznych: Kotlina Nowotarska i Pogórze Bukowińskie, pod względem historyczno-etnograficznym należy do Podhala. Warto również przyjrzeć się samej zabudowie wsi prezentującej starszy typ ulicówki z rynkiem oraz licznym drewnianym chałupom i urokliwym kapliczkom przydrożnym. Okoliczne wzgórza otaczające wieś są pięknym krajobrazem Szaflar.

W Szaflarach znajduje się kompleks basenów termalnych Termy Podhalańskie. Jest to jedna z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych na Podhalu.

Chcemy aby pobyt u nas dostarczył wam niezapomnianych wspomnień!!

ZAPRASZAMY ILA!

Oferta

Dlaczego warto do nas przyjechać:

Nasz obiekt stanowi doskonałą ofertę dla turystów szukających noclegów w miejscu czystym, bezpiecznym i komfortowym, ale cechującym się niewygórowaną ceną.

PRZEJAŻDŻKI TZW. KULIG!

Zimą sporym zainteresowaniem cieszą się kuligi, które organizujemy dla naszych gości. Możliwość rozpalenia ogniska i pieczenia kiełbaski, natomiast latem organizujemy przejażdżkę bryczkami lub wozami po urokliwych uliczkach i punktach widokowych dzięki którym możemy oglądać cudowny krajobraz Podhala.

NARCIARSTWO

W pobliżu znajdują się liczne wyciągi narciarskie dzięki którym można wpaść w wir białego szaleństwa i zapomnieć o codzienności.

SZLAKI TURYSTYCZNE

Szaflary to malownicza wieś położona na Podhalu. Biegną przez nią szlaki turystyczne z Gubałówki, Bańskiej Wyżnej, Leśnicę w Pieniny, oraz z Zakopanego do Czorsztyna Niedzicy. Godnym najwyższej uwagi jest Szlak Papieski, który prowadzi z zakopiańskich Krzeptówek poprzez Bańską Wyżną i Niżną, Szaflary, Maruszynę aż do Ludźmierza, gdzie znajduje się Sanktuarium Maryjne.

BASENY TERMALNE

Termy Podhalańskie, które znajdują się w pobliżu pozwolą wam odetchnąć, zrelaksować się i spędzić miło czas.

SPŁYW DUNAJCEM

Spływ przełomem Dunajca to jedna z największych atrakcji regionu i
jest to atrakcja na skalę europejską. Przełom Dunajca jest jednym z najpiękniejszych przełomów na naszym kontynencie. Dzięki miłym flisakom prowadzącym ten spływ możemy dowiedzieć się każdej legendy związanej z tym miejscem.

WYCIECZKI PIESZE I ROWEROWE.

Miłośnicy jednośladów jak i turystyki pieszej znajdą tutaj swoje miejsce. Podhale jest idealnym miejscem do takich wypraw ponieważ jest to teren górzysty. Licznie wytyczone trasy w Zakopanem i okolicach to najlepsze zaproszenie dla turystów z całej Polski.

JEZIORO CZORSZTYŃSKIE

Możliwość odbycia spacerowego rejsu statkiem po jego wodach.
W czasie trwania rejsu możemy podziwiać nie tylko same góry, które wyglądają naprawdę monumentalnie, ale także ruiny zamku Czorsztyńskiego, zamek Dunajec w Niedzicy a także Pieniński Park Narodowy.
W pobliżu znajduje się tor saneczkowy oraz wyciąg krzesełkowy idealne miejsce dla całej rodziny!

Chcemy, aby pobyt w naszym obiekcie dostarczył naszym gościom samych przyjemnych wspomnień.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Słowa kluczowe

polecane pokoje gościnne Szaflary, polecane noclegi Szaflary, polecane pokoje do wynajęcia Szaflary, polecane kwatery do wynajęcia Szaflary, noclegi Zakopane, termy Szaflary, Noclegi w górach, Podhale noclegi, noclegi Szaflary,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)