LOGO - Kwatera u Marii - Mielno - są wolne pokoje-konkurencyjne (niskie) ceny

Kwatera u Marii - Mielno - są wolne pokoje-konkurencyjne (niskie) ceny

Kwatery prywatne
Pokoje gościnne
Domy gościnne
Pensjonaty
Dane teleadresowe:
  • adres:UL. KOŚCIELNA 40
  • miejscowość:76-032 MIELNO
  • województwo:zachodniopomorskie
  • telefon:+48517640018
  • telefon:+48943166150 po godz. 15.00

Fotografie

Zdjęcie 1 - Kwatera u Marii - Mielno - są wolne pokoje-konkurencyjne (niskie) ceny  Zdjęcie 2 - Kwatera u Marii - Mielno - są wolne pokoje-konkurencyjne (niskie) ceny  Zdjęcie 3 - Kwatera u Marii - Mielno - są wolne pokoje-konkurencyjne (niskie) ceny  Zdjęcie 4 - Kwatera u Marii - Mielno - są wolne pokoje-konkurencyjne (niskie) ceny  

Opis obiektu

Polecam pokoje gościnne w kwaterze prywatnej w Mielnie. Kwatera znajduje blisko centrum, przystanku oraz morza. Do samego morza można także przejść na skróty, co zajmuje około 8 min.
Cena od osoby 30-40 zł za dobę. Jest zróżnicowana w zależności od rodzaju kwatery (17,50 zł od osoby w domkach drewnianych i w pokojach ze skosami budowlanymi). Korzystne warunki cenowe dla rodzin z dziećmi.

Pokoje dostępne praktycznie przez cały rok. Dostępne są różne pokoje - od dwóch do 5 osobowych - w każdym telewizor, w niektórych taras. Łazienki i prysznice na korytarzu jednak jest ich bardzo dużo i każda przynależy do co najwyżej 2 pokoi. Kuchnia na parterze. Na posesji stoją tez dwa drewniane kempingi - ale one to tylko na lato bo nie mają ogrzewania, głównie dla młodych par pragnących więcej prywatności z jeszcze niższą cenę.

Na podwórku zawsze można zrobić grilla, posiedzieć, pobawić się, wypić piwko, pogadać. Jest też miejsce na podwórzu na kilka samochodów. Nie ma też problemów ze zwierzakami. W ogóle ze wszystkim można się dogadać. W lato w pełni sezonu jest o tyle komfortowo, że wszędzie blisko, a jednak gdy jest się zmęczonym w zaśnięciu nie przeszkadza huk z dyskotek. Oczywiście gdy przyjeżdża się z rodziną to ceny dla dzieci dużo mniejsze, no i też zależą od czasu i pokoju. Jednak polecam rezerwować wcześniej, wychodzi po porostu taniej, choć i tak uważam, że jest niedrogo. Co tu jeszcze pisać? nic tylko dzwonić u umawiać się z Panią Marią.

Szczerze Zapraszamy!

Słowa kluczowe

polecane noclegi Mielno, polecana kwatera Mielno, kwatera do wynajęcia Mielno, wynajem kwater Mielno,

Lokalizacja na mapie