LOGO - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek

Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek

Agroturystyka
Pokoje gościnne
Noclegi i jazda konna
Wczasy z wędką
Dane teleadresowe:
  • adres:Bystrzyca 27
  • miejscowość:23-213 Zakrzówek
  • województwo:lubelskie
  • telefon:+48607596470
  • telefon:+48818215081
  • www:www.stajnia-rola.manifo.com

Fotografie

Zdjęcie 1 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  Zdjęcie 2 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  Zdjęcie 3 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  Zdjęcie 4 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  
Zdjęcie 5 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  Zdjęcie 6 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  Zdjęcie 7 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  Zdjęcie 8 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  
Zdjęcie 9 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  Zdjęcie 10 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  Zdjęcie 11 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  Zdjęcie 12 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  
Zdjęcie 13 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  Zdjęcie 14 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  Zdjęcie 15 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  Zdjęcie 16 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  
Zdjęcie 17 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  Zdjęcie 18 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  Zdjęcie 19 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  Zdjęcie 20 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  
Zdjęcie 21 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  Zdjęcie 22 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  Zdjęcie 23 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  Zdjęcie 24 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  
Zdjęcie 25 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  Zdjęcie 26 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  Zdjęcie 27 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  Zdjęcie 28 - Agroturystyka i Pokoje do Wynajęcia Zakrzówek  

Opis obiektu

POKOJE DO WYNAJĘCIA

Dla osób prywatnych, lub grup zorganizowanych.
Aktualnie dysponujemy dwoma klimatycznymi pokojami 2-osobowymi do wynajęcia, oba pokoje mają własną łazienkę, oraz dostęp do kuchni a także WI-FI oraz parking.

Jeśli taka będzie Twoja wola pomożemy Ci w zaplanowaniu pobytu, podpowiemy jakie miejsca warto odwiedzić, gdzie przyjemnie można spędzić czas.

W pobliżu znajduje się uroczy zalew (ponoć rybki biorą dobrze :) )

cena : 30zł/os/doba


A już niebawem zaproponujemy Państwu noclegi w nowych pokojach nad stajnią.

Stajnia Rola to niewielkie przytulne miejsce znajdujące się na zielonej wyżynie lubelskiej, w miejscowości o nazwie Bystrzyca. Niesamowity, rodzinny klimat tworzą tu nasi bywalcy, którzy trafiają do nas żeby odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi i miło spędzić czas. Naszym atutem są dobrze wyszkolone, spokojne konie, klimat i fantastyczni ludzie, dzięki którym goście czują się swobodnie i chętnie nas odwiedzają. Stajnia Rola to również świetne miejsce na zorganizowanie ogniska czy kameralnego przyjęcia. Mile widziani są najmłodsi wraz z rodzicami. A dla amatorów mocnych wrażeń oraz dla osób pewnie trzymających się w siodle, organizujemy tereny bądź rajdy o różnym stopniu zaawansowania.

Oferujemy Państwu :

* naukę jazdy konnej ( rekreacja, podstawy ujeżdżenia i skoków )
* wyjazdy w teren i na rajdy dla osób dobrze trzymających się w siodle
* kuligi w porze zimowej
* nocleg dla prywatnych lub zorganizowanych grup ( miejsca noclegu ograniczone )
* sesje zdjęciowe

Nauka jazdy

Jazda konna to forma aktywności fizycznej, polegająca na bezpośrednim kontakcie z koniem, mająca na celu takie porozumienie ze zwierzęciem by człowiek nie był dla niego ciężarem, lecz partnerem chętnym do współpracy.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, od maluchów, po osoby dorosłe, kompletny laik jak i mocniej zaawansowany jeździec.
TAK WIĘC OD POCZĄTKU ;)

Dla tych najmłodszych

OPROWADZANIE NA KUCYKACH

Twojemu maluchowi proponujemy bezpośredni kontakt z naszymi kucami- Handżarem i Gustawem.
Zapewne część z Was zastanawia się od jakiego wieku zaproponowac dziecku przygodę z końmi, odpowiedź jest prosta- kiedy tylko zechcecie :)
My zapewniamy bezpieczeństwo (na miejscu kaski i kamizelki ochronne) oraz świetną zabawę, zawsze pod okiem instruktora.

Dla początkujących

NAUKA JAZDY NA LONŻY

Dla kogo? - dla tych "zielonych" ;) ale uwaga - dzieci od latek 6-u.

Na tych zajęciach nauczycie się podstaw,np. jak kulturalnie zachęcić rumaka do ruszania do przodu, zatrzymań, zmian chodu.
Zadbamy także o komfort i kondycję Twoich mięśni (a zakwasy kochają początkujących;) ) dzięki różnym ćwiczenion rozciągającym i poprawiającym równowagę.
Dowiesz się co oznaczają takie kosmieczne terminy jak anglezowanie, kłus ćwiczebny, czy półsiad.
Nie martwcie się- długo na tym "sznurku" nie będziecie trzymani ;) Już po kilku jazdach będziemy was namawiać do samodzielnych prób.

Dla radzących sobie w siodle

SAMODZIELNE JAZDY

Jeśli panujesz jako tako nad wierzchowcem proponujemy samodzielne jazdy na ujeżdżalni. Podczas tych zajęć masz możliwość doskonalenia swoich umiejętności.
Jest to również wyczekany moment dla tych, którzy jeszcze "trzymani" są na lonży ;) Pierwsze próby samodzielnego sterowania mogą okazać się wyzwaniem, ale nie można się poddawać- w końcu każda nowa umiejętność staje się nawykiem o którym nawet nie trzeba myśleć a robi się sam :)

Kiedy już będziecie czuć się pewnie na końskim grzbiecie i nauczycie się używania podstawowych pomocy, opanujecie płynne, kontrolowane zagalopowania i jeszcze kilka innych "pierdółek" możemy zaproponować Wam wprowadzenie do nauki skoków przez przeszkody, bądź podstawowych elementów ujeżdżeniowych.

Dla pewnie trzymających się w siodle

WYJAZDY W TEREN ORAZ RAJDY

To chyba najprzyjemniejsza część programu :)
Kiedy będziesz już pewnie współpracować z rumakiem zabierzemy Cię na wyjazd w teren.
Nie można porównać do niczego tego co czujesz galopując po otwartej przestrzeni, kiedy nic Cię nie ogranicza.
W tajemnicy zdradzę, że tereny to nasza specajlność ;)

A kiedy zbierze się grupka zapaleńców możemy zorganizować jedno, lub kilku dniowy rajd konny- trasa i czas trwania takiego wypadu ustalany jest indywidualnie, aby zadowolić każdego uczestnika.

A zimową porą...

KULIGI

Kiedy za oknem zrobi się całkiem biało zapraszamy na niezapomniany wypad saniami.Na pewno nie będzie zimno !! Zapewniamy świetną zabawe w pięknych terenach, ognisko z grzańcem i pieczeniem kiełbasek.

Zapraszamy grupy zorganizowane jak i gości indywidualnych.

Słowa kluczowe

agroturystyka Bystrzyca lubelskie, lubelskiestajnia Bystrzyca, polecane kwatery Bystrzyca lubelskie, pokoje do wynajęcia Bystrzyca lubelskie, lubelskienoclegi Bystrzyca, polecany nocleg Bystrzyca, polecane kwatery do wynajęcia Bystrzyca, polecane wczasy Bystrzyca, polecany wypoczynek Bystrzyca, jazda konna lubelskie, noclegi i jazda konna lubelskie,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)