LOGO - Domek letniskowy na górce.

Domek letniskowy na górce.

Agroturystyka
Pokoje gościnne
Wczasy z wędką
Dane teleadresowe:
  • adres:Chańcza 112
  • miejscowość:26-035 Raków
  • województwo:świętokrzyskie
  • telefon:+48696366197
  • telefon:+48693271851

Fotografie

Zdjęcie 1 - Domek letniskowy na górce.  Zdjęcie 2 - Domek letniskowy na górce.  Zdjęcie 3 - Domek letniskowy na górce.  Zdjęcie 4 - Domek letniskowy na górce.  
Zdjęcie 5 - Domek letniskowy na górce.  Zdjęcie 6 - Domek letniskowy na górce.  Zdjęcie 7 - Domek letniskowy na górce.  Zdjęcie 8 - Domek letniskowy na górce.  

Opis obiektu

Nasze gospodarstwo położone jest 300 m od zalewu.
W pobliżu jest plaża,strzeżone kąpielisko i tereny wędkarskie.
Wypożyczalnia sprzętu pływackiego znajduje się w odległości 1km.
Oferujemy 5 miejsc noclegowych w domku wolno stojącym.
Goście mają do dyspozycji w domku wyposażoną kuchnię i łazienkę.
Posesja ogrodzona,duży ogród w którym znajduje się altana,huśtawka
oraz plac do grilowania.
Jest możliwość rozbicia dodatkowo namiotu na posesji.
W pobliżu naszego terenu znajdują się żeremia bobrów.
Serdecznie zapraszamy.

Oferta

Zapraszamy serdecznie do naszego domku letniskowego, który położony jest nad Zalewem Chańcza w odległości 300m od strzeżonego kąpieliska.


Do dyspozycji gości oddajemy domek z aneksem kuchennym, łazienką, pokojem dziennym z 6 miejscami noclegowymi, altana z zadaszeniem, grill, huśtawka i miejsce na ognisko.


Turyści mogą korzystać z uroków wędkowania, spacerów po lesie oraz korzystania z darów natury jakimi są: grzyby, maliny, jagody oraz możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego.

Nieopodal znajdują sie atrakcyjne miejsca do zwiedzania: Kurozwęki, Krzyżtopór, Rytwiany, Szydłów, Góry Świętokrzyskie, Jaskinia Raj.

Słowa kluczowe

polecana agroturystyka Chańcza, polecane pokoje gościnne Chańcza, polecane kwatery Chańcza, pokoje do wynajęcia Chańcza, polecane noclegi Chańcza, polecany nocleg Chańcza, polecane pokoje Chańcza, polecane wczasy Chańcza, polecane domy gościnne Chańcza, polecane pokoje do wynajęcia Chańcza, polecane kwatery do wynajęcia Chańcza, polecane miejsce Chańcza, polecany wypoczynek Chańcza,

Lokalizacja na mapie