LOGO - Agroturystyka

Agroturystyka

Agroturystyka
Kwatery prywatne
Dane teleadresowe:
  • adres:
  • miejscowość:24-160 Wąwolnica
  • województwo:lubelskie

Fotografie

Zdjęcie 1 - Agroturystyka  Zdjęcie 2 - Agroturystyka  Zdjęcie 3 - Agroturystyka  Zdjęcie 4 - Agroturystyka  
Zdjęcie 5 - Agroturystyka  Zdjęcie 6 - Agroturystyka  Zdjęcie 7 - Agroturystyka  Zdjęcie 8 - Agroturystyka  
Zdjęcie 9 - Agroturystyka  Zdjęcie 10 - Agroturystyka  Zdjęcie 11 - Agroturystyka   

Opis obiektu

Gospodarstwo położone jest 12km od Kazimierza Dolnego i 12km od Nałęczowa w Kazimierskim Parku Krajobrazowym, w bezpośrednim otoczeniu lasu i rzeki Bystrej. W pobliżu znajduje się młyn, który można zwiedzać i uczestniczyć w pokazie robienia mąki. Młyn ma bogatą historię. Około 1900 roku został przeniesiony do "Iłek" Celejowa z pobliskiego Witoszyna. Nazwa "Iłki" używana jest przez okolicznych mieszkańców. Oferujemy ognisko z kiełbaskami, świeże mleko od krowy, swojski ser oraz podpłomyki.

Oferta

Dla gości przygotowaliśmy pokoje 2-osobowe, w każdym pokoju jest łazienka z prysznicem.
Posiadamy stół bilardowy, przy którym nasi goście mogą mile spędzić wolny czas. W gospodarstwie znajdują się zwierzęta. Mile widziane są zwierzęta naszych gości.
Latem w naszej okolicy jest przepieknie i zielono!
A dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw. W okresie zimowym można skorzystać z wyciągu narciarskiego w Rąblowie i Celejowie. Oba wyciągi oddalone są po około 1,5km. Po wcześniejszym uzgodnieniu organizujemy kulig. W okresie letnim jest możliwość rozbicia namiotów w gospodarstwie. W pobliskim Rąblowie są baseny i quady. W odległości 7km znajduje się jedna z najstarszych osad lubelszczyzny. Jest to Wąwolnica, która sięga swoją historią do 1027r. Serdecznie zapraszamy do mieszkania w naszym gospodarstwie i zwiedzania przepięknej okolicy.

Słowa kluczowe

agroturystyka Wąwolnica, agroturystyka Nałęczów, agroturystyka Kazimierz Dolny, wolne pokoje Wąwolnica, wolne pokoje Nałęczów, wolne pokoje Kazimierz Dolny, polecane noclegi Wąwolnica, polecane noclegi Nałęczów, polecane noclegi Kazimierz Dolny, wczasy Wąwolnica, wczasy Nałęczów, wczasy Kazimierz Dolny,

Lokalizacja na mapie