LOGO - Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy i Dom Weselny Wiktoria

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy i Dom Weselny Wiktoria

Ośrodki Wypoczynkowe
Hotele
Kwatery pracownicze
Dane teleadresowe:
 • adres:Brzostowa 21
 • miejscowość:07-306 Brok
 • województwo:mazowieckie
 • telefon:+48502181183
 • telefon:+48297457024
 • www:www.wiktoriabrok.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy i Dom Weselny Wiktoria  Zdjęcie 2 - Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy i Dom Weselny Wiktoria  Zdjęcie 3 - Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy i Dom Weselny Wiktoria  Zdjęcie 4 - Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy i Dom Weselny Wiktoria  
Zdjęcie 5 - Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy i Dom Weselny Wiktoria  Zdjęcie 6 - Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy i Dom Weselny Wiktoria  Zdjęcie 7 - Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy i Dom Weselny Wiktoria  Zdjęcie 8 - Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy i Dom Weselny Wiktoria  
Zdjęcie 9 - Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy i Dom Weselny Wiktoria     

Opis obiektu

Obiekt "WIKTORIA"

Usytuowany jest w malowniczej miejscowości Brok, na skraju Puszczy Białej i Doliny Bugu. Malownicze krajobrazy oraz idealne warunki turystyczne sprawiają, iż jest to idealne miejsce na wypoczynek, a także na cudowny początek wspólnego pożycia małżeńskiego.

Nasz obiekt funkcjonuje przez cały rok, więc mogą Państwo w każdym momencie do nas zawitać i skorzystać z oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, iż spełnimy wszelkie Państwa oczekiwania.

Nasza Sala Weselna udostępniana jest każdej Młodej Parze wymagającej pełnego profesjonalizmu i dokładności w organizowaniu przyjęcia weselnego. Architektura sali, zapewniająca swobodę zabawy, doskonała kuchnia i wzorowa oprawa kelnerska sprawią, że przez wiele lat wesele w "WIKTORI" pozostanie wspomnieniem niosącym ze sobą moc silnych, radosnych i niepowtarzalnych wrażeń nie tylko w pamięci Młodej Pary, ale także w pamięci wszystkich Gości.
Z poważaniem:

Zespół Sali "WIKTORIA"

Oferta

Dom weselny "WIKTORIA"

Dysponujemy klimatyzowaną salą weselną (do 170 osób), kuchnią z pełnym wyposażeniem, pokojem dla Młodej Pary, pokojami gościnnymi, parkietem do tańczenia, sceną dla zespołu muzycznego, parkingiem samochodowy oraz dużym ogrodem.
Organizujemy:
* wesela
* chrzciny
* bankiety
* imprezy okolicznościowe
* sylwester

Hotel "WIKTORIA"

Baza hotelowa jaką dysponujemy to 16 pokoi. Pokoje są 1 osobowe, 2 osobowe, 3 osobowe, 4 osobowe oraz 5 osobowe. 11 pokoi posiada w środku łazienkę z prysznicem zaś pozostałe 5 pokoi ma łazienkę ogólną. Ponadto w każdym z pokoi jest telewizor, internet oraz czajnik elektryczny. Wokół obiektu znajduje się ogród z placem zabaw dla dzieci, w którym także bez żadnych przeszkód można urządzić sobie grillowanie. Zapewniamy pełne wyżywienie oraz przytulne i atrakcyjne miejsce noclegowe. Zapraszamy!

Catering "WIKTORIA"
Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom rozszerzyliśmy naszą ofertę o ofertę cateringową. Dzięki temu możemy zorganizować przyjęcie nie tylko w naszym lokalu ale także we wskazanym przez państwa miejscu. Osoby zainteresowane Naszą ofertą cateringową prosimy o kontakt telefoniczny w celu dokładnego uzgodnienia menu.

Słowa kluczowe

tanie kwatery Brok, tani hotel mazowieckie, noclegi Brok, szkolenia Brok, dom weselny WIKTORIA Brok, Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy Brok, Ośrodek szkoleniowy Brok, dom weselny WIKTORIA mazowieckie, szkolenia mazowieckie, tanie kwatery pacownicze mazowieckie, catering Wiktoria Brok, hotel Wiktoria Brok, hotel Wiktoria mazowieckie, imprezy okolicznościowe Brok, Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy i Dom Weselny Wiktoria,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)