LOGO - FRAJDA - na Mazurach

FRAJDA - na Mazurach

Agroturystyka
Kwatery prywatne
Wczasy z wędką
Domki całoroczne
Dane teleadresowe:
  • adres:Jabłonka 7
  • miejscowość:13-100 Nidzica
  • województwo:warmińsko-mazurskie
  • telefon:+48608411776
  • www:www.frajdamazury.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - FRAJDA - na Mazurach  Zdjęcie 2 - FRAJDA - na Mazurach  Zdjęcie 3 - FRAJDA - na Mazurach  Zdjęcie 4 - FRAJDA - na Mazurach  
Zdjęcie 5 - FRAJDA - na Mazurach  Zdjęcie 6 - FRAJDA - na Mazurach  Zdjęcie 7 - FRAJDA - na Mazurach  Zdjęcie 8 - FRAJDA - na Mazurach  
Zdjęcie 9 - FRAJDA - na Mazurach  Zdjęcie 10 - FRAJDA - na Mazurach  Zdjęcie 11 - FRAJDA - na Mazurach  Zdjęcie 12 - FRAJDA - na Mazurach  
Zdjęcie 13 - FRAJDA - na Mazurach  Zdjęcie 14 - FRAJDA - na Mazurach  Zdjęcie 15 - FRAJDA - na Mazurach  Zdjęcie 16 - FRAJDA - na Mazurach  

Opis obiektu

Proponujemy Państwu atrakcyjne kwatery prywatne do wynajęcia w Jabłonce k/ Nidzicy, nad brzegiem jeziora Omulew, wśród rozległych lasów Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej na Mazurach.

Nasze Mazury są takim regionem, gdzie kwatery nad jeziorem są szczególnie doceniane przez spragnionych natury wczasowiczów.

Miejscowość swoim urokiem i spokojem kusi, a przepiękne lasy zachęcają gości do spacerów o każdej porze roku. Zapewniamy, iż każdy znajdzie tu coś dla siebie. Często spotkać można dziką zwierzynę, w tym jelenie, dziki, wilka, bobry, orła bielika, kormorany , czaple i inne.

Na grzybiarzy czekają: prawdziwki, kurki, podgrzybki i inne owoce lasu, na wędkarzy natomiast sandacze, szczupaki, dorodne płocie, okonie i węgorze. Porad dla wędkarzy udzieli gospodarz, były rybak.

W chłodne wieczory można rozpalić ogień w kominku lub ognisko nad wodą i podziwiać zachody słońca nad jeziorem.

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy oddzielne mieszkania 4-o i 5-cio i 2-osobowe z pełnym wyposażeniem. Przyjazny wystrój wnętrz sprawia iż, każdy nawet pochmurny dzień staje się pełen uroku. W słoneczne dni polecamy orzeźwiające kąpiele w jeziorze bądź słoneczne na plaży.

Na miejscu znajduje się wypożyczalnia sprzętu turystycznego oraz sklepik ze sprzętem wędkarskim, gdzie można się zaopatrzyć w niezbędne akcesoria wędkarskie oraz zezwolenia na połów ryb. Dzięki tym atutom jesteśmy jedyni.

Ażeby w ciszy i spokoju spędzić upragnione i wytęsknione wakacje, nie ma konieczności wybierać się w daleką podróż.

W okolicy można odnaleźć wiele ciekawych miejsc: dla miłośników dwóch kółek utworzone zostały ścieżki rowerowe, a tym którzy wolą wypróbować swoje siły w inny sposób, gorąco polecamy 15 kilometrowy szlak pieszy. Dla fanów sportów wodnych, polecamy szerszą gamę udogodnień: rowery wodne, łodzie, żaglówki oraz kajaki.

To właśnie kajaki pozwalają nam odkryć szlak rzeki Omulew, który rozpoczyna się z jeziora Omulew. Dla opłynięcia jego ciekawych zatok trzeba przebyć trasę długości około 12 km.

Każdy może się przekonać, że spływy kajakowe to ciekawa i często intrygująca rozrywka, zarówno dla wprawionych kajakowiczów, jak i dla tych, którzy trzymają wiosło po raz pierwszy w życiu.

Rzeką Omulew dopłynąć można aż do Ostrołęki, gdzie rzeka wpada do Narwi. Najczęściej turyści dopływają do miejscowości Kot w ciągu kilku godzin, a bardziej wprawieni wypływają na dwa, trzy dni wyznaczając sobie za cel miejscowość Wielbark nocując w uroczych zakątkach na brzegu rzeki.

Dla udogodnienia wypraw kajakowych, zapewniamy transport sprzętu prawie z każdego miejsca wzdłuż rzeki. Osobom które przepłynęły już rzekę Omulew proponujemy nie rezygnować, lecz wypróbować swych sił na innych rzekach, znajdujących się w okolicy.

Turystom, którzy swój czas pragną poświecić na zwiedzanie zabytków bądź miejsc zorganizowanych, proponujemy wyjazd do: Nidzicy - zamek Krzyżacki, Olsztyna - stare miasto, zamek, katedra św. Jakuba, Olsztynek - skansen, Kadzidłowo - park dzikich zwierząt, rezerwaty przyrody, ścieżki dydaktyczne. W naszej okolicy spotkacie się Państwo z historią, nowoczesnością oraz z ciekawymi miejscami ziemi nidzickiej.

Jabłonka jest miejscowością letniskową, w której znajdują się 2 sklepy, restauracja, lekarz, pole namiotowe, stadnina koni oddalona o 2km oraz oznaczona trasa Nordic Walking. Najbliższe miasto - Nidzica - oddalona jest o 18 km, Olsztyn - 36 km, Warszawa- 170 km. (Omulew jest najbliższym jeziorem mazurskim od strony stolicy).

Domki na Mazurach, nad czystym jeziorem są wspaniałym pomysłem na spędzenie wakacji w ciszy, spokoju, blisko natury, z dala od wielkomiejskiego zgiełku i tłoku. Zapraszamy na nasze rodzime Mazury!

* Apartament 1 - dla 4 osób - 330 zł /doba.
* Apartament 2 - dla 5 osób. - 380 zł/ doba
* Apartament 3 - dla 2 osób - 220 zł/ doba

Doba noclegowa w naszym obiekcie trwa od 15.00 w dniu przyjazdu do 11.00 w dniu wyjazdu


Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony.

Serdecznie zapraszamy!

Słowa kluczowe

polecane noclegi Jabłonka, polecane apartamenty Jabłonka, polecane pokoje Jabłonka, polecana agroturystyka Jabłonka, zakwaterowanie Jabłonka, polecane noclegi Nidzica, polecane apartamenty Nidzica, polecane pokoje Nidzica, polecana agroturystyka Nidzica, zakwaterowanie Nidzica, noclegi okolice Nidzicy, wypoczynek Nidzica, noclegi Szczytno, spływy kajakowe okolice Nidzicy, wypożyczalnia kajaków okolice Nidzicy,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)