LOGO - Dom Wakacyjny WĘDROMIERZ - lubuskie

Dom Wakacyjny WĘDROMIERZ - lubuskie

Domy gościnne
Pokoje gościnne
Wczasy z wędką
Dane teleadresowe:
  • adres:Borowy Młyn 1 B
  • miejscowość:66-330 Pszczew
  • województwo:lubuskie
  • telefon:+48605534002
  • telefon:+48501614915
  • www:www.wedromierz.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - Dom Wakacyjny WĘDROMIERZ - lubuskie  Zdjęcie 2 - Dom Wakacyjny WĘDROMIERZ - lubuskie  Zdjęcie 3 - Dom Wakacyjny WĘDROMIERZ - lubuskie  Zdjęcie 4 - Dom Wakacyjny WĘDROMIERZ - lubuskie  
Zdjęcie 5 - Dom Wakacyjny WĘDROMIERZ - lubuskie  Zdjęcie 6 - Dom Wakacyjny WĘDROMIERZ - lubuskie  Zdjęcie 7 - Dom Wakacyjny WĘDROMIERZ - lubuskie  Zdjęcie 8 - Dom Wakacyjny WĘDROMIERZ - lubuskie  
Zdjęcie 9 - Dom Wakacyjny WĘDROMIERZ - lubuskie  Zdjęcie 10 - Dom Wakacyjny WĘDROMIERZ - lubuskie  Zdjęcie 11 - Dom Wakacyjny WĘDROMIERZ - lubuskie  Zdjęcie 12 - Dom Wakacyjny WĘDROMIERZ - lubuskie  
Zdjęcie 13 - Dom Wakacyjny WĘDROMIERZ - lubuskie  Zdjęcie 14 - Dom Wakacyjny WĘDROMIERZ - lubuskie    

Opis obiektu

Na terenie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego leży Dom Wakacyjny Wędromierz, co czyni z niego doskonałe miejsce na wczasy, grzybobranie i wędkarstwo.

Duży teren ośrodka pokryty jest łąką, lasem liściastym, iglastym i łączy się z jeziorem Wędromierz. To urokliwe jezioro posiada dwie zatoki, plażę, półwysep i własne pomosty.

W okolicy rzeczka łącząca 2 jeziora polodowcowe: Wędromierz i Chłop.

Dom umiejscowiony jest 8 km od Trzciela i 5 km od Pszczewa, leży w miejscowości Borowy Młyn w województwie Lubuskim.

Tereny te uważane są za najciekawsze turystycznie w tym województwie. Wokół domu rozciągają się lasy sosnowe i olchowe z liczną dziką zwierzyną. W pobliżu występują żurawie oraz bocian czarny. W okolicy liczne trasy piesze, rowerowe i trasa kajakowa. W pobliskim jeziorze Chłop można nurkować i surfować. Turystów lubiący zwiedzać zainteresuje Międzyrzecki Rejon Umocniony, Safari ZOO w Świerkocinie i Sanktuarium Maryjne w Rokitnie.

Do dyspozycji gości wyznaczone miejsce na grilla lub biesiady do rana przy ognisku i parking. Całość terenu jest ogrodzona i zamykana na noc.

W ofercie ośrodka znajdziemy: apartament z kominkiem, apartamenty z kuchnia i łazienką. Pościel i ręczniki w cenie. Pensjonat może zapewnić 20 wolnych miejsc w 5 pokojach typu ?studio?. Pokoje 2- lub 4-osobowe z kuchnią, łazienką i zadaszonym tarasem. Pokoje są ładnie umeblowane, posiadają dwa tapczany dla jednej osoby i kanapę dla dwóch osób. Możliwość wynajmu dla osób niepełnosprawnych.

Dodatkową atrakcją jest sala klubowa z telewizją satelitarną i kominkiem dostępna dla wszystkich gości oraz liczne gry i bogaty księgozbiór na wypadek deszczowych dni.

Dla aktywnie wypoczywających dostępna ścieżka zdrowia oraz wydzielone miejsce na grę w piłkę siatkową lub nożną. Dla chętnych istnieje opcja udostępnienia sprzętu wodnego. W odległości 0,5 km od ośrodka, nad jeziorem Chłop jest restauracja, w której możliwe jest wykupienie pełnego wyżywienia.

Zapraszamy!!!

Słowa kluczowe

polecane noclegi Borowy Młyn, polecane pokoje gościnne Borowy Młyn, polecane kwatery Borowy Młyn, pokoje do wynajęcia Borowy Młyn, polecane wczasy Borowy Młyn, polecany wypoczynek Borowy Młyn, polecana agroturystyka Borowy Młyn, polecane gospodarstwo agroturystyczne Borowy Młyn, noclegi okolice Pszczewa,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)